Helpdesk

Wsparcie dla pracowników PŁ

Pracownicy PŁ wszystkie problemy z funkcjonowaniem usług UCI PŁ zgłaszają na Helpdesk Wikamp (opcja ""Zgłoś problem" na głównej stronie).

W sprawie ustawiania haseł pocztowych dla nowych pracowników prosimy o kontakt poprzez administratorów lokalnych w Państwa jednostce.

Tylko w przypadku spraw, których nie można zgłosić przez Helpdesk (np. brak sieci lub dostępu do swojego konta) prosimy o kontakt telefoniczny: (42 631) 2899 lub e-mailowy: bok@p.lodz.pl. Uwaga: Jeśli sprawa zostanie zgloszona mailem, a była możliwość zgloszenia jej przez Helpdesk, będziemy Państwa prosić o ponowne jej zgłoszenie właśnie przez Helpdesk.

Lokalizacja BOK UCI: ul. Wólczańska 175, budynek A5 – obsługa wybranych spraw technicznych, najlepiej po wcześniejszym umówieniu przez Helpdesk lub telefon.
Sekretariat UCI: ul. Wólczańska 223, budynek B22, III piętro – miejsce dostarczania wniosków tradycyjnych (papierowych), formularzy, podań kierowanych do Dyrektora UCI etc.

Pracownicy administracji PŁ

Pracownicy administracji PŁ w kwestiach związanych z obsługą uczelnianych systemów informatycznych proszeni są o korzystanie z serwisu zgłoszeniowego Pomocnik (o ile zostało to ustalone z administratorami tych systemów). W sprawach ogólnoinformatyccnych prosimy o kontakt z przypisanymi do Państwa jednostki administratorami lokalnymi (tzw. obsługa LAN).

Informacja dla Studentów

Państwa Studentów prosimy o zgłaszanie problemów do BOK CEL: tel. (42 631) 2806 lub przez e-mail: bok@edu.p.lodz.pl

Dla kwestii związanych z procesem dydaktycznym, punktem kontaktu powinien być właściwy dla Państwa Dziekanat.